«Оқушылардың пікірсайыс қозғалысы» "Дебатное движение школьников"

«Оқушылардың пікірсайыс қозғалысы» жобасы 2023 жылы 14-15 қазанда Астана қаласында «Көшпенділер аспаны» пікірсайыс бойынша халықаралық турнир өтеді.

Турнир барысында Қостанай облысын №1 мектеп - лицейдің «Диссонанс» клубының жетекшісі А.А.Гордеев пен қалалық, облыстық турнирлердің бірнеше дүркін жеңімпазы, 10 сыныптың оқушысы Валерия Гоман таныстыратын болады. Естеріңізге сала кетейік, бүгінгі пікірталас - жастардың зияткерлік дамытады және Мемлекет басшысының Жолдауын жетілдіруге және іске асыруға белсенді қатысуға, сондай-ақ қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірлікті нығайтуға жастарды тартады.

Проект "Дебатное движение школьников"  14-15 октября 2023 года в столице г. Астане проходит международный турнир по дебатам "Небо кочевника". В турнире  Костанайскую область представляют  Гордиев А.А.- руководитель ДК "Диссонанс" школы-лицея №1 и неоднократная победительница городских, областных турниров ученица 10 класса Гоман Валерия. Напомним, сегодня дебаты это -интеллектуальное развитие молодежи и вовлечения их к активному участию в продвижении и реализации Послания Главы государства, также в укреплении общественного согласия и общенационального единства.