қалалық зияткерлік ойын/городская интеллектуальная игра

13 қазан күні Қостанай қаласының №1 мектеп-лицейінің оқушылары Рыдченко Валерия, Алимжанқызы Айдана, Драгун Роман, Мериора Богдан қалалық зияткерлік ойынға қатысты.

Ойын Б.Момышұлы атындағы №5 ЖББМ базасында өтті. Қатысушыларға Қазақстан Республикасының Дін және конфессияаралық келісім саласындағы заңнамасын білуге және түсінуге арналған «Разминка», «Фотоответ», «Своя игра» атты үш кезеңнен өтуге ұсыныс жасалды. Ойын қорытындысы бойынша біздің мектептің командасы 3 жүлделі орынға ие болды. Балаларға дипломдар мен Повер банк бағалы сыйлығы табыс етілді.

13 октября ученики школы-лицея №1 города Костаная Рыдченко Валерия, Алемжанкызы Айдана, Драгун Роман, Мериора Богдан  приняли участие в городской интеллектуальной игре. Игра проходила на базе ОШ №5 имени Б. Момышулы. Участникам было предложено пройти три этапа: "Разминка", "Фотоответ" "Своя игра" на знание и понимание Законодательсва Республики казахстан в области религии  и межконфессионального согласия. . По итогам игры команда нашей школы завоевало почетное  3 призовое место. Ребятам были вручены дипломы и ценный подарок Повер банк.