«Назар аудар, балалар!» "Внимание, дети!"

«Назар аудар, балалар!» акциясын жол қозғалысы ережесі үйірмесінің балалары өткізді

. Білім беруді ұйымдастырудың аса маңызды сұрақтарының бірі оқушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету болып табылады. Қостанай қаласының № 1 мектеп-лицейінде тұрақты түрде жыл сайын қосымша білім беру жүйесі аясында 1-4 сынып оқушыларына арналған «Жол қозғалыс Ережелері» үйірмесі жұмыс істейді. Үйірмеде балаларға жол қозғалысы ережелерін сақтау туралы айтылады, оқушылар жол қозғалысы ережелерінің негізгі белгілерін және олардың маңыздылығын зерттейді. Үйірменің ең белсенді мүшелері полиция қызметкерімен бірлесіп, балаларға ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Балалар Ақпараттық буклеттермен, плакаттармен бөлісіп, жол қозғалысы ережелерін білуге арналған викторина өткізді. Сонымен қатар, полиция қызметкері жол ережесінің барлық ережелерін сақтай отырып, көшені қауіпсіз және дұрыс кесіп өту жайында нақты көрсетті.

Акцию "Внимание, дети!" провели ребята из кружка "ПДД". Одним из особо важных вопросов организации образования, является обеспечение безопасности обучающихся. В школе-лицеи №1 города Костаная на ежегодной основе в рамках системы дополнительного образования для учащихся 1-4 классов работает кружок "Правила дорожного движения". На кружке ребятам рассказывают о соблюдении правил дорожного движения, обучающиеся изучают  основные знаки ПДД и их значение. Так, самые активные члены кружка совместно с сотрудником полиции провели  информационно-разъяснительную работу для ребят. Ребята делились информационными буклетами, плакатами и провели викторину на знание ПДД. Кроме того, сотрудник полиции наглядно показал как безопасно и правильно переходить улицу соблюдая все правила ПДД.