Проект «Дети и театр» «Балалар және театр» жоба.

Проект «Дети и театр»
Дорогие друзья!
Начало нового учебного года для учащихся 5-7 классов школы-лицей №1 ознаменовалось посещением Областного русского драматического театра.

Сезон открытия театра стартовал с показа документальной драмы «Граница» про сотрудников пограничной службы.
«Есть такая профессия -Родину защищать». Крылатая фраза из знаменитого отечественного фильма буквально раскрывает суть профессии пограничника, ведь задача этих людей- охрана родных границ.
Этот спектакль о тех, кто защищает границы нашей Родины, не взирая на холод и жару, двадцать четыре часа в сутки следит за правопорядком у родных стен.

«Балалар және театр» жоба. Құрметті достар!
№1 мектеп-лицейінің 5-7 сынып оқушыларына арналған жаңа оқу жылының басталуы Облыстық орыс драма театрына барумен ерекшеленді.
Театрдың ашылу маусымы Шекара қызметінің қызметкерлері туралы «Шекара» деректі драмасын көрсетуден басталды.
«Отанды қорғау мамандығы бар». Әйгілі отандық фильмнің қанатты фразасы шекарашы мамандығының мәнін ашады, өйткені шекара қызметкерлерінің міндеті –
туған өлкенің шекарасын қорғау.
Бұл қойылым суық пен ыстыққа қарамастан, Отанымыздың шекарасын қорғайтын шекарашылар, тәулігіне жиырма төрт сағат бойы өз қабырғаларында құқықтық тәртіпті бақылаушылар жайында болды.