«Кәмелетке толмаған оқушылар арасындағы әкімшілік және қылмыстық жауапкершілік»/«Административная и уголовная ответственность среди несовершеннолетних»

27 ақпан күні Қостанай қаласының Полиция басқармасы ОКП жедел уәкілі, полиция капитаны Д.Г.Абильгазин 8-10 сынып оқушыларымен профилактикалық жұмыс жүргізді.

«Кәмелетке толмаған оқушылар арасындағы әкімшілік және қылмыстық жауапкершілік» тақырыбында дәріс оқылды. Әңгімелесу барысында лудомания, интернет-алаяқтық туралы сұрақтары қамтылды, сонымен қатар, «Осы қорқынышты желілерден қорғанудың жолдары жайында» жадынамалар таратылды және ұсыныстар берілді.

***      ***       ***

27 февраля оперуполномоченным ОКП УП города Костаная капитаном полиции Абильгазиным Д.Г. проведена профилактическая работа с обучающимися 8-10 классов. Для учащихся прочитали лекцию по теме «Административная и уголовная ответственность среди несовершеннолетних». В ходе беседы были включены вопросы о лудомании, интернет-мошенничестве и даны рекомендации, памятки «Как не попасть в эти страшные сети».