«Лудомания – Қазіргі Қазақстанда әлеуметтік, отбасылық, кәсіби және материалдық құндылықтарды жоюшы фактор» тақырыбында дөңгелек үстел./ Круглый стол на тему «Лудомания – фактор уничтожения социальных, семейных, профессиональных и материальных ценностей в

№ 1 мектеп-лицейінің әкімшілігі мен Парламентінің іскерлік қызметі мектептің жұмысы аясында шектелмейді. Парламент өкілдері тұрақты негізде Қостанай облысының түрлі алаңдарында спикер ретінде қатысады.
2024 жылы 1 ақпан күні ЧелМУ Қостанай филиалының базасында спикер ретінде -Мектептің парламент президенті Рыдченко Валерия және модератор ретінде-директордың ТІ жөніндегі орынбасары Р.Ж.Мурзагалиев «Лудомания – Қазіргі Қазақстанда әлеуметтік, отбасылық, кәсіби және материалдық құндылықтарды жоюшы фактор» атты дөңгелек үстелдің жұмысына қатысты. Қостанай облысының «Ассамблея жастары» РҚБ жұмысты ұйымдастырушы ұйым болып табылады.
Рыдченко Валерия людоманияға бейім адамның әлеуметтік суретін, сонымен қатар, ойынға тәуелділіктің салдарынан қоғамға тиетін кесел жайында баяндады.

Работа администрации и Парламента школы-лицея №1 не ограничивается в рамках деятельности школы. Представители парламента на постоянной основе принимают участие в качестве спикеров на разных площадках Костанайской области.
1 февраля 2024 года на базе Костанайского филиала ЧелГу в качестве спикера Президент парламент школы Рыдченко Валерия и в качестве модератора-заместитель директора по ВР Мурзагалиев Р.Ж. приняли участие в работе круглого стола «Лудомания – фактор уничтожения социальных, семейных, профессиональных и материальных ценностей в современном Казахстане», организатором которого выступил РОО «Ассамблея жастары» Костанайской области.
Рыдченко Валерия рассказала о социальном портрете человека, который подвержен лудомании, о том, какие последствия для общества несет в себе зависимость от игр.