Қостанай қаласының №1мектеп-лицейінің дарынды балалармен жұмыс 2023 жылдың қорытындысы/Работа с одаренными детьми школы-лицея №1 города Костанай итоги 2023 года

«№1 мектеп-лицейінде» дарынды балалармен жұмыс істеуге ерекше көңіл бөлінеді. Мектептің үздік оқушылары жыл сайын түрлі конкурстар мен олимпиадаларда өз білімдерін көрсетеді.

2023-2024 оқу жылы жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылар Республикалық олимпиадасының II (қалалық) кезеңінің қорытындысы бойынша 16 оқушы биология, химия, география, математика, физика, информатика, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі, қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінен жеңімпаздар мен жүлдегерлер атанды.

«Зерде» республикалық ғылыми және шығармашылық жобалар конкурсының қорытындысы бойынша шет тілі, қазақ тілі, орыс тілі мен Информатика секцияларынан 7 жүлделі орын бар.

8-11 сыныптың оқушылары арасында өткен Республикалық жобалар конкурсының нәтижесі бойынша: 6 оқушы қалалық кезеңнің жүлдегерлері, облыстық кезеңнің қорытындысы бойынша 2 оқушы жүлдегер атанды, сондай-ақ, Республикалық қорытынды кезеңге 1 оқушы дайындалуда.

Большое внимание в «Школе-лицей№1» уделяется работе с одаренными детьми. Ежегодно наши лучшие учащиеся демонстрируют свои возможности в различных конкурсах и олимпиадах.

По итогам II (городского) этапа Республиканской олимпиады школьников по общеобразовательным за 2023-2024 учебный год победителями и призерами стали 16 учащихся, по следующим предметам: биология, химия, география, математика, физика, информатика, русский язык и литература, английский языка, казахский язык и литература.

По итогам Республиканского конкурса научных и творческих проектов «Зерде» у нас 7 призовых мест: по секциям иностранные языки, казахский язык, русский язык, Информатика.

По Результатам Республиканского конкурса проектов среди учащихся 8-11 классов: призеры городского этапа стали 6 учащихся, по результатам областного этапа -2 учащихся, и на заключительный этап Республиканский готовится 1 ученик.