«Үндестік» жобасы аясында ата-аналарға арналған «Ашық есік күні». /«День открытых дверей» для родителей в рамках проекта «Үндестік»

«Үндестік» жобасы аясында ата-аналарға арналған «Ашық есік күні».

Тағы да сенбі күні №1 мектеп-лицейінде ата-аналар қауымы үшін мектептің және кабинет есіктері айқара ашылды.
Оқушылардың өзекті оқу-тәрбие мәселелері бойынша әрбір ата-анаға пән мұғалімдерімен, сынып жетекшілерімен, мектеп әкімшілігімен, психологиялық қызметпен жеке-жеке тілдесу мүмкін болды.
Айта кетейік, Ашық есік күнін өткізу тәжірибесі Қостанай қаласының білім беру ұйымдарында ата-аналар қоғамдастығы мен "Үндестік" мектебінің өзара әрекет ету қимылын күшейту жөніндегі облыстық жоба шеңберінде екінші жыл іске асырылуда.

«День открытых дверей» для родителей в рамках проекта «Үндестік»

И вновь в субботний день школа-лице1 №1 распахнула двери и кабинеты для родительской общественности школы-лицея №1.
Побеседовать с учителями предметниками, классными руководителями, администрацией школы, психологической службой по актуальным учебно-воспитательным вопросам учащихся, представилось возможным каждому родителю в индивидуальном порядке.
К слову сказать, практика проведения Дня открытых дверей реализуется второй год в организациях образования города Костаная в рамках областного проекта по усиленному взаимодействию родительской общественности и школы «Үндестік».