Мұғалімдер күні/ День учителя

Мұғалімдер күні - ұстаздарға өздерінің қиын және мәртебелі еңбектері, зейіні мен шыдамдылығы үшін, оқушыларын табысты және бақытты болғанын көруге құштарлығы үшін алғыс білдіруге болатын таңғажайып мереке. Мұғалім-әркімнің өміріндегі маңызды адам. Өйткені, ол көптеген жаңа және қызықты жаңалықтарды ашады. Қажетті және пайдалы іскерлікке үйретіп, күрделі әлемді шарлауға көмектеседі.

Кәсіби мереке күні біздің мектептің педагогтері үшін мұғалімдер күніне арналған дәстүрлі мерекелік концерт өтті. Балалар мұғалімдерге арнап таңғажайып мерекелік қойылым дайындады. Мұғалімдерге арнап құттықтау сөздері айтылып, жылы лебіздерін және ризашылығын білдірді. Оқушылыр шын жүректен ән айтып, би биледі. Бұл күні мұғалімдерге көптеген жылы сөздер мен құттықтау тілектер айтылды.

БАЛАЛАР, ҰМЫТЫЛМАС КҮН СЫЙЛАҒАНДАРЫҢЫЗ ҮШІН ҮЛКЕН РАХМЕТ!

День учителя - замечательный праздник, когда можно выразить свою благодарность педагогам за их непростой и благородный труд, за внимание и терпение, за желание видеть своих учеников успешными и счастливыми.
Учитель – важный человек в жизни каждого. Ведь именно он открывает много нового и интересного, учит нужным и полезным навыкам, помогает ориентироваться в столь сложном мире.
В день профессионального праздника для педагогов нашей школы состоялся традиционный праздничный концерт, посвященный Дню Учителя! Ребята подготовили для учителей настоящий праздник. Теплые слова поздравлений, слова признательности и любви звучали в адрес педагогов. Мальчишки и девчонки от всей души пели и танцевали.
В этот день было сказано много теплых слов и поздравлений учителям.

СПАСИБО ВАМ, РЕБЯТА, ЗА НЕЗАБЫВАЕМЫЙ ДЕНЬ!