Денсаулық күні/День здоровья

Бүгін №1 мектеп-лицейінде Қазақстандағы балалар жылы аясында «Здоровых цифр достигай» атты Бірыңғай денсаулық күні өтті.

Оқушылар үшін арқан тарту, дартс, тартылу, уақытпен жүгіру, бастауыш буын үшін көңілді старттар секілді жарыс алаңдары ұйымдастырылды. Осындай жылы күнде іс-шараға келген әрбір адамның көңілдері эмоцияға толды және күннің алғашқы жартысын пайдалы өткізді. Дендеріңіз сау болсын, спортпен шұғылданыңыздар!

Сегодня в школе-лицей 1, прошёл единый День здоровья «Здоровых цифр достигай» в рамках Года детей в Казахстане. Для учащихся были организованы такие соревновательные площадки как: перетягивание каната, дартс, подтягивание, бег на время, весёлые старты для начального звена. В такой тёплый день каждый кто пришёл на мероприятие зарядился позитивными эмоциями и провёл с пользой первую половину своего дня. Будьте здоровы, занимайтесь спортом!