Мектеп директорының, директордың ОІ, ТІ, ҒӘІ жөніндегі орынбасарларының есептік кездесуі./Отчетная встреча директора школы, заместителей директора по УР, ВР, НМР.

№ 1 мектеп-лицей директорының, директордың ОІ, ТІ, ҒӘІ жөніндегі орынбасарларының ата-аналар қоғамымен оқу-тәрбие үрдісінің өзекті сұрақтары бойынша есептік кездесуі өтті. «Дарынды балалар» бағдарламасы бойынша ата-аналарға мұғалімдердің жұмысы жайында ақпарат берілді. Биылғы оқу жылында педагогикалық ұжым оқушылардың шығармашылық және танымдық қызығушылықтарын дамыту, сондай-ақ оқушылар бойында зерттеу жұмысына деген қызығушылықты арттыруға бағытталған міндеттерді шешу бойынша жұмыс жасай отырып, дарынды және ынталы оқушылармен мақсатты бағытталған жұмыстар жүргізді. Ата-аналарға «Алтын сақа», «Алтын түлек» олимпиадалары бойынша оқушылардың нәтижелері ұсынылды, сондай-ақ, ғылыми жобалар конкурсында, «Бастау» және қалалық мультимедиялық фестивальдің нәтижелері бойынша ақпарат жеткізілді. 7-8 сыныптың ұлдар командасы баскетболдан облыстық кезеңде 1-орынға ие болды және республикалық жарысқа дайындалуда, сондықтан мектеп қоржынында көптеген жүлделі орындар бар. Мектеп директоры демалыс уақытында балалардың қауіпсіз жерде болуы, балаларды тәрбиелеу және оқытуда ата-аналардың жауапкершілігі жайында ақпарат берді. Кездесу соңында ата-аналар белсенді түрде сұрақтар қойып, оларға толық жауаптар алды.

Отчетная встреча директора школы, заместителей директора по УР, ВР, НМР.
Проведена отчетная встреча директора школы-лицея № 1, заместителей директора по УР, ВР, НМР с родительской общественностью по актуальным вопросам учебно-воспитательного процесса. Родители были проинформированы о деятельности педагогов по программе «Одаренные дети». В этом учебном году педагогический коллектив, работая над решением задачи развития творческих и познавательных интересов учащихся, а также развитию у учащихся интереса к исследовательской деятельности, провел целенаправленную работу с одаренными и высокомотивированными учащимися. Родителям были представлены результаты обучающихся по олимпиадам «Алтын Сака», «Алтын Тулеек», также была доведена информация по результативности в конкурсе научных проектов, «Бастау» и городскому мультимедийному фестивалю. Команда мальчиков 7-8 классов заняла 1 место на областном этапе по баскетболу и готовится на республиканское соревнование, поэтому в копилке школы много призовых мест. Директор довел информацию о безопасном нахождении детей в каникулярное время, об ответственности родителей за воспитание и обучение детей. В завершении встречи родители активно задавали вопросы и получали на них исчерпывающие ответы.