Дарынды балаларға - талантты ұстаз! / Талантливым детям - талантливые учителя!

№ 1 мектеп-лицейінің педагогтары оқушыларын қалалық, республикалық, халықаралық конкурстар мен олимпиадалардың барлық түрлеріне тұрақты дайындайды, онда балалар лайықты нәтижелер көрсетеді. Алайда, мұғалімдердің өздері мұғалімдерге арналған семинарларға, форумдарға, конференцияларға, конкурстар мен олимпиадаларға белсенді қатысады және барлық деңгейлерде жоғары жетістіктерге қол жеткізуде. Осылайша оқушыларды өзін үлгі ете отырып жетістіктер мен биіктерге итермелейді, ынталандырады.
2023 жыл ішінде №1 мектеп-лицейінің ұстаздары:

- Түрлі педагогикалық журналдар мен газеттерде 30-дан астам мақала жарияланды.
- Қалалық деңгейден халықаралық деңгейге дейінгі 49 семинар мен форумда тәжірибелерін жалпылады.
- Қаланың, облыстың және республиканың білім беру саласындағы түрлі еңбегі үшін 30 алғыс хаттар пен грамоталармен марапатталды.
- 51 күндізгі және қашықтық сайыстар мен олимпиадаларға қатысып, 44 жүлделі орынға ие болды.

2023 жылы ұстаздардың ерекше маңызды жетістіктері:
- Биология пәнінің мұғалімі Ирина Георгиевна Кириченко Қазақстан Республикасының білімін дамытуға сіңірген еңбегі үшін «Құрмет» орденімен марапатталды;
- Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Эльмира Ерсалимовна Рахимова Қазақстанның үздік педагогы атанып, республиканың үздік 10 мұғалімінің қатарына енді;
- Бастауыш сынып мұғалімдері Ирина Ивановна Солодкая мен Татьяна Николаевна Зимовец бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған «Алтын Тұғыр» олимпиадасының облыстық айналымында 1-ші және 3-ші орындарға ие болды, ал 2024 жылдың ақпан айында Ирина Ивановна Солодкая Қостанай облысын республика деңгейіне таныстыратын болады.

Мектебіміздің ұстаздарын мақтан тұтамыз, мұғалімдердің күш-жігерінің арқасында оқушыларымыз өркендеп, керемет нәтижелерге қол жеткізе алады. Өйткені, талантты-дарынды балаларға дәл осындай талантты мұғалімдер қажет!

Талантливым детям – талантливые учителя!
Педагоги школы-лицея №1 регулярно готовят своих учащихся к всевозможным городским, республиканским, международным конкурсам и олимпиадам, где ребята показывают достойные результаты. Однако и сами педагоги активно участвуют в семинарах, форумах, конференциях, конкурсах и олимпиадах для учителей и имеют высокие достижения на всех уровнях, тем самым мотивируя учащихся к достижениям и свершениям на собственном примере.
В течение 2023 года педагоги школы-лицея №1:
- Опубликовали более 30 статей в различных педагогических журналах и вестниках.
- Обобщили свой опыт на 49 семинарах и форумах от городского до международного уровней.
- Получили 30 благодарственных писем и грамот за различные заслуги в сфере образования города, области и республики.
- Приняли участие в 51 очных и дистанционных конкурсах и олимпиадах и заняли 44 призовых мест.

Особо значимые достижения педагогов в 2023 году:
- Учитель биологии Кириченко Ирина Георгиевна была награждена орденом «Құрмет» за заслуги в развитии образования Республики Казахстан;
- Учитель казахского языка и литературы Рахимова Эльмира Ерсалимовна стала лучшим педагогом Казахстана и вошла в топ-10 лучших учителей республики;
- Учителя начальных классов Солодкая Ирина Ивановна и Зимовец Татьяна Николаевна заняли 1 и 3 места на областном туре олимпиады «Алтын Тұғыр» для учителей начальных классов, и в феврале 2024 года Ирина Ивановна представит нашу область на уровне республики.

Мы гордимся нашими педагогами, и благодаря их усилиям наши ученики могут процветать и достигать отличных результатов. Ведь талантливым детям нужны такие же талантливые учителя!
#школалицей1 #педагогика #учительгода #достижения