«Бірінші сынып оқушыларына арнау»/«Посвящение в первоклассники»

«Бірінші сынып оқушыларына арнау» оқушылар үшін есте қаларлық мерекелердің бірі.

26 қазанда қатарлас 1-ші сыныптарда іс-шара ұйымдастырылды, оның барысында ресми түрде біздің мектеп оқушыларының қатарына 150-ден астам оқушы қабылданды.
Әр сыныптың атынан қойылым нөмірі: әндер, өлең-тақпақтар дайындалды. Тәлімгер-нұсқаушылар «жалынды» флешмоб ұйымдастырды. Іс-шараның шарықтау шегінде оқушылар салтанатты түрде ант берді.
Үндестік жобасын іске асыру аясында іс-шараға оқушылардың ата-аналары қатысты. Күз бейнесінде бірінші сынып оқушыларын мерекемен құттықтап келген, оқушыларға күзгі сыйлықтарды табыстаған Анна Андреевна Маневичке ерекше алғыс білдіргім келеді. Іс-шара соңында әрбір оқушыға бірінші сынып оқушысына арналған дипломдар марапатталды. Мереке керемет өтті. Барша қатысушыға ерекше көңіл-күй сыйлады!

«Посвящение в первоклассники» один из самых запоминающихся праздников для учащихся. 26 октября параллелью 1-х классов было организовано мероприятие, в ходе которого официально в ряды учащихся нашей школы было принято более 150 учащихся.
От каждого класса были подготовлены номера: песни, частушки, стихотворения. Вожатые организовали «зажигательный» флешмоб. Кульминацией мероприятия стала клятва, которую торжественно произнесли учащиеся.
В рамках реализации проекта Үндестік в мероприятии приняли участие родители учащихся. Отдельную благодарность хочется выразить Маневич Анне Андреевне, которая в образе осени пришла поздравить первоклассников с праздником и подарила им осенние угощения. Каждый учащийся в конце мероприятия был награждён дипломом первоклассника. Праздник получился отличный. Все получили заряд отличных впечатлений!