«Менің Отаным-Қазақстан» атты концерт/концерт «Менің Отаным-Қазақстан»

24 қазан күні Қостанай қаласының №1 мектеп-лицейінде Республика күніне арналған «Менің Отаным-Қазақстан» атты концерт өтті.

Салтанатты мерекеде оқушылар, педагогтар мен іс-шара қонақтары Еліміздің Мемлекеттік әнұранын орындады.
Акт залының сахнасында «Аққу» ұжымы патриоттық вокалдық әндерді шырқады және би биледі.
Республика күні қарсаңында бірқатар мұғалімдер Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің, сондай-ақ, қалалық білім бөлімінің алғыс хаттарымен марапатталды.
Іс-шара соңында, мерекенің шымылдығы Ескендір Хасанғалиев жазған «Атамекен» аңыз әнімен жабылды.

24 октября в школе-лицеи №1 города Костаная прошел концерт «Менің Отаным-Қазақстан», посвященный Дню Республики.
В торжественной обстановке школьники, педагоги и гости мероприятия исполнили государственный Гимн нашей страны.
На сцене актового зала прозвучали патриотические вокальные и танцевальные номера от коллектива «Аққу».
В преддверии Дня Республики награждены ряд педагогов благодарственными письмами от Министерства Просвещения Республики Казахстана, а также городского отдела образования.
Мероприятие завершилось исполнением легендарной песни «Атамекен», автором которой является Ескендир Хасангалиев.