Фотокөрме/Фотовыставка

МАДС тәрбиеленушілері мен 1-11 сыныптың оқушылары арасында 2-ші қабаттың фойесінде «Отбасы-мектеп», «Үндестік» жобалары мен «Зорлық-зомбылыққа қарсы 16 күн» акциясын жүзеге асыру аясында «Отбасылық әуесқойлық құпиялары» фотокөрмесі ұйымдастырылды және рәсімделді.

Фотокөрменің негізгі мақсаты: отбасылық фотосуреттердің көмегімен отбасылық қатынас құндылығын, отбасының алуан түрлі әуесқойлығы мен отбасының қоғамдағы рөлін нығайтуды білдіретін отбасы ішіндегі қатынастарды жеткізу.

Байқау 2022 жылы 21 қарашадан 30 қараша аралығында өтті.

Фотокөрмеде:

• фото коллаждар;
  • фотосуреттері бар буклеттер;
  • плакаттар;
  • альбомдар;
  • газеттер.

«Отбасылық әуеқойлық құпиялары» атты фотокөрмеде ұсынылған фотосуреттер Ережеге сәйкес оның тақырыбына сәйкес келеді.

Мектеп-лицейдің барлық оқушылары фотокөрменің көрермендері болды.

Осы іс-шараға балаларымен бірге қатысқан ата-аналарға зор алғысымызды білдіреміз.

Среди воспитанников КПП и учащихся 1-11 классов организована и оформлена в фойе 2-го этажа фотовыставка «Секреты семейных увлечений» в рамках реализации проекта «Семья-школа», «Үндестік» и акции «16 дней без насилия». Основная цель фотовыставки: при помощи семейных фотографий передать ценность семейных отношений, разные увлечения семьи, отношения внутри семьи, передающие укрепление роли семьи в обществе.
Конкурс проводился с 21 ноября по 30 ноября 2022 года.

На фотовыставке представлены:

• коллажи с фотографиями;
  • буклеты с фотографиями;
  •  плакаты;
  • альбомы;
  • газеты.

Фотографии, представленные на фотовыставку "Секреты семейных увлечений", соответствуют его теме согласно  Положению.

Все обучающиеся школы-лицея с огромным удовольствием стали зрителями фотовыставки.

Огромная благодарность родителям, которые вместе со своим детьми приняли участие в данном мероприятии.