№ 1 мектеп-лицейінде «Батыр партасы» жобасы аясында эскиздер қорғалды./ В школе-лицей №1 состоялась защита эскизов в рамках проекта «Парта героя».

2023 жылдың 4 сәуірінде еліміздің батырлардың өткені мен бүгіні жайында зерттеулер жүргізу, Ұлы Отан Соғысы ардагерлерінің батырлық үлгілерін бейнелеу, әскери қимылдары мен ерен еңбек еткен батырларды зерттеу мақсатында 1-7 сынып оқушылары арасында «Батыр партасы» облыстық патриоттық жоба аясында партаға арналған эскиздер қорғалды.

Ұйымдастыру комитетіне барлығы 7 жұмыс әкелінді.
Эскиздерді таныстыру қорытындысы бойынша орындар келесі үлгіде бөлінді:
Бас жүлде- Қостанай облысының тумасы, Кеңес Одағының екі мәрте Батыры, аңызға айналған тұлға И.Ф.Павлов жайында жұмыс жазған 6 «Е» сынып оқушысы Балонин Арсений жеңіп алды.
1 орынды - Кеңес Одағының екі мәрте Батыры, аңызға айналған тұлға Талғат Бегельдинов жайында жұмысты ұсынған 4 «Б» сынып оқушысы Джафаров Рамазан жеңіп алды.
2 орынды - Қостанай облысының тумасы, ҰОС қатысқан, өзінің немере атасы Тимофей Васильевич Белобабов жайында жұмыс жазған 2 «В» сынып оқушысы Алистратов Яромир жеңіп алды.
3 орынды – Кеңес Одағының батыры, пулеметші қыз Мәншүк Маметова жайында жұмыс жазған 4 «Б» сынып оқушысы Назаренко Полина жеңіп алды.

4 апреля 2023 года с целью изучения героического прошлого и настоящего нашей страны, героев боевых действий и доблестного труда, на примере героических образов ветеранов Великой Отечественной войны состоялась защита эскизов в рамках областного патриотического проекта «Парта героя» среди учащихся 1-7 классов. В организационный комитет подано всего 7 заявок.
По итогам презентации эскизов места распределились следующим образом:
Гран-при завоевал ученик 6 «Е» класса Балонин Арсений, показав работу об уроженце Костанайской области, дважды Герое Советского Союза Павлове И.Ф.
1 место- ученик 4 «Б» класса Джафаров Рамазан, с работой о легендарной личности , к тому же, дважды Герой Советского Союза Талгат Бегельдинов.
2 место- ученик 2 «В» класса Алистратов Яромир, с работой о своем прадедушке. Белобабов Тимофей Васильевич, уроженец Костанайской области, участник ВОВ.
3 место – ученица 4 «Б» класса Назаренко Полина, с работой о пулемётчице, Герое Советского союза Маншук Маметовой.