10.03.2023 ж. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Физика-математикалық лицейі" КММ-де Даулетбаев Тобыл Еслямғалиұлы атындағы педагогтардың "Білім беру сапасын арттыру - оқушылардың функионалдық сауаттылығын қалыптастыру мен дамытудың маңызды шарты" атты өңірлік ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді.

Конференцияда мұғалімдер өздерінің педагогикалық тәжірибелерімен бөлісті. Аталған конференцияға мектеп-лицейінің №1 педагогтарры Шаркемелова М.К. – педагог-психолог, Калиева Г.К. – әлеуметтік педагог, Грудупс К.Я. – директордың ҒӘ орынбасары, Ерденова Н.Б. –директордың ОҚЖ орынбасары.

10.03.2023 г. в КГУ "Физико-математический лицей отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области была проведена Региональная научно-практическая конференция педагогов имени Даулетбаева Тобыла Еслямгалиевича "Повышение качества образования - важнейшее условие формирования и развития функциональной грамотности школьников". На конференции учителя поделились педагогическим опытом. В данной конференции приняли участие педагоги школ-лицей №1: Шаркемелова М.К. -  педагог-психолог, Калиева Г.К. – социальный педагог, Грудупс К.Я. – заместитель директора по НМР и Ерденова Н.Б. – заместитель директора по УР.