«Балаларды тәрбиелеуде әкелердің рөлі»/ «Роль отцов в воспитании детей»

2023 жылы 2 наурызда №1 мектеп-лицейінің акт залында мектеп пен ата-аналардың өзара іс-әрекет етуіне бағытталған «Үндестік» облыстық жоба аясында әкелердің қатысуымен «Балаларды тәрбиелеуде әкелердің рөлі» тақырыбы бойынша жалпы мектептік ата-аналар жиналысы өтті.

Жиналысқа «Сенімен Болашақ» Республикалық қоғамдық бірлестік өкілдері қатысты. Спикерлер өз сөздерінде «әке» бала өміріндегі басты тұлғалардың бірі болып табылатыны жайында ерекше атап айтты.
Әке-қуанып айтатын есім. Әке бойынан бар қасиеттерді көруге болады. Шынайы мейірімділік, сүйіспеншілік, ер мінез бен әділеттілік.
Әке-бала үшін тек туған адам ғана емес, әке-балаға үлгі, ержүректілік қасиетті дарытатын тұлға.
Жиналыс барысында ата-аналар белсенді сұрақтар қойып, бала тәрбиесіне қатысты өз пікірлерімен бөлісті.

2 марта 2023 года в актовом зале школы-лицей №1 в рамках областного проекта по взаимодействию школы и родителей «Үндестік», состоялось тематическое общешкольное родительское собрание с участием отцом по теме: «Роль отцов в воспитании детей».

В собрании приняли участие представители Республиканского общественного объединения «Сенімен Болашақ». В своих выступлениях спикеры акцентировали внимания, на том, что именно отец является одной из ключевых фигур в жизни ребенка.
Отец — это гордое звание. В нём все и сердечная доброта, и ласка, и мужская сила, и справедливость.
- Папа для ребенка не просто родной человек, а образец мужчины, символ мужественности, мужского начала.
В ходе собрания родители активно задавали вопросы и делились своим мнением относительно воспитания детей.