Жазғы демалыс қарсаңында №1 мектеп-лицейінің оқушыларына «Сенің қызықты жазың» атты Guidebook таратылды./Обучающимся школы-лицея №1 в преддверии летних каникул раздали Guidebook «Твое увлекательное лето».

Guidebook жазғы демалыс аралығында оқушылардың сауықтыру демалысын, бос уақытын ұйымдастыруда әрбір оқушы үшін көмекші құрал болып табылады.
Бір оқу құралында балаларға танымдық ойындардың, оқу және көркем әдебиеттің кең спектрі ұсынылады, қауіпсіздік ережелерін сақтауға ерекше назар аударылады. Сондай-ақ, нұсқаулықта ата-аналарға арналған ұсыныстар бар!

Гайдбук является помощником для каждого ученика по организации оздоровительного отдыха, досуга, обучающего в период летних каникул.
В одном пособие ребятам предлагается широкий спектр познавательных игр, учебной и художественной литературы, особое внимание уделено соблюдению правил техники безопасности. Также пособие содержит рекомендации для родителей!