2024 жылы 24 мамырда № 1 мектеп-лицейінің 9, 11 сыныптың мектеп бітіруші түлектері «Мен. Мектеп. Ұстаз» тақырыбында эссе жазды./24 мая 2024 года в школе-лицее №1 выпускники 9,11 классов написали эссе на тему «Мен. Мектеп. Ұстаз».

Оқушылар өз жұмысында алғашқы ұстаздары мен ең алғаш алған бағалары жайында естеліктерді сүйіспеншілікпен еске алып, оқу жылдарында қолдау көрсеткені үшін сыныптастарына және әрқашан жанынан табылғаны үшін ата-аналарына алғыс білдірді. Кәсіби шеберлігі, адал еңбегі мен адами қасиеттері үшін мектеп мұғалімдері және әкімшілігіне айрықша алғыс айтып, жылы лебіздерін қағаз бетіне түсірді. Мектебіміздің түлектері үшін мектеп екінші үйге айналды. Оқушылар өз жазбаларында балалық шақтың аяқталуына жақын қалғанын, алда көптеген жаңа және белгісіз сәттердің күтіп тұрғанын мойындап, айрықша тоқталып өткен. Педагог-тәлімгерлердің күнделікті қиын жұмысының арқасында түлектер болашаққа сенімді қарап, мемлекетіміздің одан әрі дамуына елеулі үлес қоса алатынына сенімі мол.

24 мая 2024 года в школе-лицее №1 выпускники 9,11 классов написали эссе на тему «Мен. Мектеп. Ұстаз». В своих работах ученики с теплом и любовью вспоминали первых учителей и первые полученные ими  оценки, выражали слова благодарности  одноклассникам за поддержку на протяжении всех лет учебы и родителям за то, что всегда были рядом. Особые слова благодарности были написаны учителям и администрации школы за их профессионализм, доброту и труд. Для наших выпускников школа стала вторым домом. Сквозь строчки прослеживалось осознание того, что детская пора подходит к завершению, впереди ждет много нового и неизведанного. Благодаря нелегкому ежедневному труду педагогов-наставников, выпускники уверенно смотрят в будущее и верят, что смогут внести значительный вклад в дальнейшее развитие нашего государства.