2024 жылы 24 мамырда № 1 мектеп-лицейінде 2023-2024 оқу жылының аяқталуына арналған «Білімім-Отаныма!» атты сынып сағаты өтті./24 мая 2024 года в школе-лицее №1 прошли классные часы «Білімім-Отаныма!», посвященные завершению 2023-2024 учебного года.

№ 1 мектеп-лицейдің әр сыныбында Қазақстан Республикасының Әнұраны шырқалды. Оқушылар ҚР Білім Министрі жолдаған бейне құттықтауды тыңдады.

Мысалы, 10 «А» және 10 «Б» сыныптарда сынып сағаты телевизиялық бағдарлама түрінде өтті. Балаларға Қазақстанның дамуына үлес қосқан көрнекті ғалымдар, қоғам қайраткерлері туралы мерейтойлық және атаулы күндерден үзінді презентациялар көрсетілді.

Оқу жылы аралығында оқушылардың жетістіктері туралы бейне сюжет дайындалды. Балалар ашық микрофон форматында өздерінің оқуы жайында, Отаны туралы пікірлерімен бөлісті.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары К.М. Бертазина мен Р.Ж.Мурзагалиев сәлемдеме жолдап, құттықтап сөз сөйледі.

Сынып сағатының соңында оқу-тәрбие жұмысындағы жетістіктері үшін балаларға грамоталар мен алғыс хаттар табыс етілді.
_____________________________________________

В каждом классе школы-лицея №1 прозвучал гимн Республики Казахстан. Обучающиеся  заслушали видео поздравление  Министра просвещения РК.

К примеру, классный час в 10 «А» и 10 «Б» классах прошел в формате телевизионной передачи. Для ребят продемонстрировали презентацию юбилейных и памятных дат о видных ученых, общественных деятелей внесших вклад в развитие Казахстана.

Подготовлен видео сюжет о достижениях учащихся в течение учебного года. Ребята поделились мнениями о своей учебе- своей Родине в формате открытого микрофона.

С приветсвенными и словами поздравления выступили заместители директора по воспитательной работе Бертазина К.М. и Мурзагалиев Р.Ж.

В завершении классного часа ребятам вручены грамоты и благодарственные письма за успехи в учебно-воспитательной деятельности.