«Кәсіптік бағдар беру жұмысы»/ "Профориентационная деятельность"

3 ақпанда № 1 мектеп-лицейінің акт залында кәсіптік бағдар беру жұмысы өтті. Мақсаты: оқыту бейінін таңдау үрдісінде және болашақ кәсіби қызмет саласын таңдау барысында оқушыларға кәсіптік бағдар беру.

Қызмет саласын таңдау еркіндігі жағдайында оқушылар бойында кәсіби өзін-өзі анықтау дағдыларын жетілдіру мақсатында дербес мүмкіндіктері мен қабілеттеріне сәйкес және еңбек нарығындағы талаптарды ескере отырып 9-шы сынып оқушыларымен Қостанай мемлекеттік политехникалық жоғары колледжінің өкілдеріен кездесу өтті.

Мектеп бітіруші түлектерді спикерлер білім беру мекемесінің жұмысымен, қабылдау жүйесімен, сондай-ақ, мамандықтар қатарымен таныстырды.

3 февраля в актом зале школы-лицей #1 с целью оказания профориентационной поддержки учащимся в процессе выбора профиля обучения и сферы будущей профессиональной деятельности;
выработке у школьников профессионального самоопределения в условиях свободы выбора сферы деятельности, в соответствии со своими возможностями, способностями и с учетом требований рынка труда прошла встреча учащихся 9-х классов с представителями Костанайского государственного политехнического высшего колледжа.

Выпускников школы спикеры ознакомили с деятельностью образовательного учреждения, системе поступления,а также со специальностями.