Қостанай қаласы әкімінің атынан Жаңа жылдық шырша/Новогодняя елка от имени акима города Костаная

Қостанай қаласы әкімінің қатысуымен

әлеуметтік қорғалмаған санаттағы балалар үшін

жаңа жылдық іс-шара туралы ақпарат

Жаңа жылдық мереке біздің үйлерімізге керемет және мерекелік көңіл-күй сыйлайды. 28 желтоқсанда №1 мектеп-лицейінде әлеуметтік қорғалмаған санаттағы 26 балаға арналған Қостанай қаласы әкімінің атынан Жаңа жылдық шырша өткізілді.

Жаңа жылдық қойылым онлайн форматта өтті, мектеп директоры Д.Сюндикова біздің балаларымызды кіріспе сөзімен құттықтады. Қостанай қаласының әкімі Қайрат Жұмашұлы Ахметов балаларды бейнеөтініш арқылы жаңа 2022 жылмен құттықтады. Сондай-ақ, әлеуметтік қорғалмаған санаттағы балалар үшін келе жатқан Жаңа 2022 жылмен Аяз Ата мен Ақшақардың бейнеқұттықтауын қарау ұйымдастырылып концерттік бағдарламаны тамашалады. Балалар мерекелік жаңа жылдық концертті көрсетуден көптеген жағымды эмоциялар алды.

Мерекелік жаңа жылдық концерттен кейін жаңа жылдық тәтті сыйлықтар табысталып, фотосессия жүргізілді.

Келе жатқан Жаңа 2022 жылмен құттықтаймыз! Баршаңызға денсаулық пен бақыт тілейміз.

*                    *                     *                    *                    *

Информация о новогоднем мероприятии

с участием акима города Костаная

для детей из социально-незащищенной категории

Новогоднее торжество приносит в наши дома ожидание чуда и праздничное настроение. 28 декабря в школе-лицей №1 для 26 детей из социально-незащищенной категории проведена новогодняя елка от имени акима города Костаная.

Новогоднее представление прошло в онлайн-формате, с вступительным словом поздравила наших детей директор школы Д.Сюндикова. С видеообращением перед детьми выступил и поздравил с Новым 2022 годом аким города Костаная Ахметов Кайрат Жумашович. Также для детей из социально-незащищенной категории детей организован просмотр видеопоздравления Деда Мороза и Снегурочки с наступающим Новым 2022 годом. Дети получили море позитивных эмоций от демонстрации праздничного новогоднего концерта.

После праздничного новогоднего концерта последовало вручение новогодних сладких подарков и фотосессия.

Поздравляем с наступающим Новым 2022 годом! Желаем здоровья и счастья, чтобы все заветные мечты исполнялись!