Жаңа Жыл - 2022/Новый год - 2022

Жаңа жыл қарсаңында №1 мектеп-лицейінде санитарлық нормаларды сақтай отырып, 1-4 сыныптың оқушыларына арналған жаңа жылдық ертеңгіліктер өтті. Е.В.Куракинаның жетекшілігімен мектеп театр үйірмесінің ертегі кейіпкерлері бастауыш сынып оқушыларын құттықтады. Мерекенің басты кейіпкерлері Аяз Ата мен Ақшақар жаңа жылдық шыршаны жағып, балаларды келе жатқан Жаңа жылмен құттықтады.

Аяз Атаның шеберханасының жұмысы ұйымдастырылды, оған бастауыш сынып оқушылары қатысып, мектеп фойесін, акт залын безендіру үшін қолдан бұйымдар жасады. Екінші қабаттың дәлізінде «Жаңа жылдық калейдоскоп» атты балалар салған суреттердің ертегі көрмесі ашылды. Әрбір сыныпта «Жаңа жыл ғаламшарға қадам басуда» атты жаңа жылдық викториналар өтті.

Сонымен қатар, 1-11 сынып оқушылары арасында «Ертегі кейіпкерлері әлемінде» Жаңа жылдық шыршаларды үздік безендіру сайысы және 5-6 сыныптың оқушылары арасында Үздік жаңа жылдық ашық хаттар сайысы өтті.

Жүлделі орындар келесі үлгіде бөлінді:

Жаңажылдық шыршаны безендіру:

кіші сыныптар: I орын:1-ші сыныптар; II орын: 4-ші сыныптар; III орын-3-ші сыныптар.

Орта буын: I орын: 5-ші сыныптар; II орын: 6-шы сыныптар; III орын: 7-ші сыныптар.

Жоғары буын: I орын: 8 және 10-шы сыныптар

Үздік жаңа жылдық бейне ашық хат:

I орын - 5 «В» және 6  «Е» сыныптар

II орын - 5 «Б», 6 «Г» және 6 «Д» сыныптар

III орын – 5 «Г» сынып.

В преддверии празднования Нового года в школе-лицей №1 прошли новогодние утренники для учащихся 1-4 классов с соблюдением санитарных норм. Учащихся младших классов поздравили сказочные персонажи из школьного театрального кружка под руководством Куракиной Е.В. Главные герои праздника Дед Мороз и Снегурочка зажгли новогоднюю ёлку, поздравили ребят с наступающим Новым годом.

Была организована работа мастерской Дедушки Мороза, в которой приняли участие учащиеся начальных классов, изготовив поделки для украшения фойе школы, актового зала.

В холе второго этажа развернулась сказочная выставка детских рисунков «Новогодний калейдоскоп», В каждом классе прошли новогодние викторины «Новый год шагает по планете»

Кроме того, прошли конкурсы на лучшее оформление новогодних ёлок «В мире сказочных героев» среди учащихся 1-11 классов и конкурс на лучшую новогоднюю видео открытку среди учащихся 5-6 классов.

Места распределились следующем образом:

Оформление новогодних ёлок:

младшие классы: I место: 1-е классы; II место:4-е классы; III место-3 классы.

Средние звено: I место: 5-е классы; II место: 6-е классы; III место: 7-е классы.

Старшее звено: I место: 8 и 10-е классы

Лучшая новогодняя видео открытка:

I место -5 "В" и 6 "Е" классы

II место-5 "Б", 6 "Г" и 6 "Д" классы