Каникул мектебі/Каникулярная школа

Күзгі каникул басталысымен №1 мектеп-лицейде Каникулдық мектеп ұйымдастырылды. Алдын-ала сынып жетекшілер сауалнама жүргізді, нәтижесінде,оқушылар мен ата-аналардың пікірін шеқ осымша сабақтарды өткізу қажет болатын пәндер қатарыкөрсетілді.  Сондай-ақ, ата-аналарсабақ өткізу үшін пәндердікөрсетеотырыпөтінішжазды. Жаратылыстану-математикалықбағыттағысабақтар басымдылыққа ие болды: математика, физика, химия, биология. Гуманитарлық бағыттағы пәндері бойынша балалар негізінен қазақ, орыс және ағылшын тілдерін таңдады. Сабақтар ағымдағы жылдың 1 қарашадан 5 қараша аралығында мектеп әкімшілігі бекіткен жоспар бойынша өткізіледі. Негізінен мұғалімдер қашықтықтан оқыту кезеңінде жіберілген білімдегі олқылықтарын орнын толтырубойыншажұмысжүргізеді. Ата-аналарқауымдастығы, мұғалімдер мен оқушылар жүргізіліп жатқан жұмыстың маңыздылығын, қажеттілігі мен уақтылы жүргізудің қажет екенін түсінеді.

С началом осенних каникул в -лицее №1 организована Каникулярная школа. Предварительно классными руководителями был проведен опрос, в результате которого родители отразили предметы, по которым, по мнению родителей и детей, необходимы дополнительные занятия.   Также родители написали заявления с указанием предметов для занятий. Приоритетными оказались уроки естественно-математического цикла: математика, физика, химия, биология. По предметам гуманитарного цикла в основном дети выбрали казахский, русский и английский языки. Занятия проводятся с 1 по 5 ноября текущего года по утвержденным администрацией школы планам. В основном учителя проводят работу по восполнению пробелов знаний за период дистанционного обучения. Родительская общественность, учителя и учащиеся понимают огромную важность, необходимость и своевременность проводимой работы.