"Доп тор арқылы" спорттық іс-шаралары/спортивные мероприятия «Мяч через сетку»

1 және 2 қарашада №1 мектеп-лицейде "доп тор арқылы"спорттық іс-шаралары өтті.

Қатысушылар 6 және 7 сынып оқушылары болды. Жарыстар оқушылардың денсаулығын нығайту және физикалық дамуына ықпал ету мақсатында ұйымдастырылды, өйткені пандемия балалардың физикалық белсенділігін едәуір шектеді. Әр іс-шараның соңында қорытынды шығарылып, командалар грамоталармен марапатталды, суретке түсіру жүргізілді. Жүлделі орындар келесі тәртіпте бөлінді:

6-сынып параллельдерінде:
1 орын - 6" Е " сыныбы;
2 орын - 6 " А " сыныбы;
3 орын - 6" Д " сыныбы;
7-сынып параллельдерінде:
1 орын - 7" Д " сыныбы;
2 орын - 7 " А " сыныбы;
3 орын - 7" Г " сынып.
Мақсаты мен міндеттеріне қол жеткізілді: балалардың бос уақыты ұйымдастырылды, оның барысында барлық балаларға өздерінің спорттық қабілеттерін дамытуға мүмкіндік берілді және оны өткізу кезінде іс-шараның барлық қатысушылары оған қатысудан үлкен рахат алды. Жарысты ұйымдастыруға және өткізуге қатысқаны үшін барлығына алғыс айтылды. Іс-шаралар жақсы деңгейде өтті.

1 и 2 ноября в школе-лицее №1 прошли спортивные мероприятия «Мяч через сетку».
Участниками являлись учащиеся 6-х и 7-х классов. Соревнования были организованы с целью укрепления здоровья и содействия физическому развитию учащихся, поскольку пандемия сильно ограничила физическую активность детей. В конце каждого мероприятия были подведены итоги, команды награждены грамотами, проведено фотографирование. Призовые места распределены в следующем порядке:
На параллели 6-х классов:
1 место – 6 «Е» класс;
2 место – 6 «А» класс;
3 место – 6 «Д» класс;
На параллели 7-х классов:
1 место – 7 «Д» класс;
2 место – 7 «А» класс;
3 место – 7 «Г» класс.

Цели и задачи были достигнуты: был организован досуг детей, во время которого всем детям была предоставлена возможность развития своих спортивных способностей и во время проведения которого все участники мероприятия получили огромное удовольствие от участия в нем. Всем была выражена благодарность за участие в организации и проведении соревнования. Мероприятия прошли на хорошем уровне.