Диалог алаңы/Диалоговая площадка

7 қазанда орта буын оқушыларына арналған Қостанай ақыны, Қазақстан Республикасының Педагогикалық Ғылым Академиясының құрметті мүшесі Александра Сусловамен диалог алаңы өтті.

Спикер жастардың кітап оқуындағы зор мәнділігі мен маңыздылығы жайында атап айтты. Бұл кітап - білімнің бағыттаушысы, оқушыларда өз білімін жаңа кітаптар арқылы толықтыруға деген тұрақты ниетін қалыптастырушы, жазушылар еңбегіне құрметпен қарауға тәрбиелеуші құрал болып табылады.

*                       *                       *                            *                            *

7 октября состоялась диалоговая площадка для учащихся среднего звена с Костанайской поэтессой, почетным членом академии педагогических наук РК Александрой Сусловой.
Спикер рассказала о важности и значимости чтения книг молодыми людьми. Именно книга является проводником знаний, формирования у школьников устойчивого желания пополнять свои знания из новых книг, воспитывать уважительное отношение к писательскому труду.