"Бұл әлем қандай әдемі, қарашы" тақырыбындағы сынып сағаты / Классный час на тему «Как прекрасен этот мир, посмотри»

Ведомство аралық жоспарды және 2020-2023 жылдарға арналған Жол картасын іске асыру жоспарын орындау шеңберінде 2021 жылғы 16 наурызда №1 мектеп-лицейінде 5-11 сынып оқушылары арасында «Бұл әлем қандай керемет, қарашы!» атты бірыңғай облыстық сынып сағаты өтті.

Сынып сағатының мақсаты өмірге төзімділікті, стресске төзімділікті, позитивті өзін-өзі тануды және проблемалық өмірлік жағдайларда сындарлы мінез-құлық дағдыларын қалыптастыру болып табылады.

Сынып сағаты шеңберінде практикалық тапсырмалар орындалды, одан әрі талқылаумен бейнероликтер қаралды. Оқушыларға «Өзіңді қалай жақсы көруге және өзін-өзі бағалауды арттыруға болады», «Өзіне деген сенімділіктің бес қадамы», «Стресті қалай жеңуге болады» деген тақырыптарға  ұсыныстар берілді.

В рамках исполнения Межведомственного плана и Плана по реализации Дорожной карты на 2020-2023 годы  16 марта 2021 года в школе-лицей №1 прошел единый областной классный час среди учащихся 5-11 классов на тему «Как прекрасен этот мир, посмотри».

Целью классного часа является формирование жизнестойкости, стрессоустойчивости, позитивного самосознания и навыков конструктивного поведения в проблемных жизненных ситуациях.

В рамках классного часа были выполнены практические задания, просмотрены видеоролики с дальнейшем обсуждением. Учащимся даны рекомендации: «Как полюбить себя и повысить самооценку», «Пять шагов уверенности к себе», «Как преодолеть стресс».