Биология - Химия онкүндігі /Декада БиоХим

Биология - Химия онкүндігі

аясында № 1 МЛ оқушылардың биология және химия пәндерін оқуға деген қызығушылығын арттыру және олардың шығармашылық қабілеттерін дамыту мақсатында бірқатар іс-шаралар өткізілді.  ОЛИМПИАДА  5-11 сыныптар аралығында өткізілді, әрбір қатарлас сыныптар 1,2,3 орында жүлдегерлер анықталды. "Жердің ЭКО үлгісі" байқауы - қатысушылар жердің эко - макеттерін ұсынды, олар мектептің фойесінде орналастырылды. Байқаудың бас жүлдесін 9 "В" сынып оқушысы Воронова Елизавета иеленді. "Жер туралы әндер" байқауы адамға лық толы акт залында өтті, 7 қатысушы тақырыпқа сәйкес әндерді орындады, мәнерлеп айту, эмоционалдылық, вокал, топтар тарапынан қолдау ескерілді, нәтижесінде - қолдау тобымен 8 «Б» сынып оқушысы Мирасбек Дайана 1 орын,7 «Д» сыныптан трио - 2 орын, 7 «Г» сыныптың оқушысы Антоний Дарья - 3 орынға ие болды, конкурстың қалған қатысушылары номинациялар бойынша марапатталды.

*          *          *          *          *          *          *          *          *          *

В рамках декады Биологии - Химии, в ШЛ №1 прошли ряд мероприятий, цель которых расширение знаний и повышение интереса учащихся к изучению предметов биологии и химии, развитие их творческих способностей.  Прошли ОЛИМПИАДЫ с 5 -11 класс, выявлены призеры в каждой параллели – 1,2,3 места. Конкурс «ЭКО МОДЕЛЬ ЗЕМЛИ» - участники представляли эко - макеты Земли, они были размещены в вестибюле школы. Гран-при конкурса получила ученица 9 «В» класса Воронова Елизавета. Конкурс «ПЕСНИ О ЗЕМЛЕ» прошёл в переполненном актовом зале, 7 участников исполняли песни соответствующие тематике, учитывалась выразительность, эмоциональность, вокал, группа поддержки, в итоге 1 место присуждено – Мирасбек Дайана с группой поддержки 8 «Б», 2 место – трио 7 «Д» класс, 3 место - Антоний Дарья – 7 «Г» класс, остальные участники конкурса были награждены в Номинациях.