ФИЗКУЛЬТМИНУТКА

Оқушылардың денсаулығын арттыру және белсенділігін нығайту мақсатында №1 мектеп-лицейінің оқушылары сағат 12.00-де «ФИЗКУЛЬТМИНУТКА»

атты республикалық челленджге белсенді қатысты. Челлендж 5 минутқа созылды және оқушылар спорттық жаттығулар кешенін орындады. Бұл іс-шара жаппай спортты насихаттау, оқушыларды дене шынықтыру және спортпен тұрақты айналысуға тартуға, сондай-ақ саламатты өмір салтын қалыптастыруға бағытталған.

В целях повышения физической активности обучающиеся школы-лицей №1 в 12.00 приняли активное участие в республиканском челлендже «ФИЗКУЛЬТМИНУТКА». Челлендж длился 5 минут и учащиеся выполняли комплекс спортивных упражнений. Данное мероприятие направлено на популяризацию массового спорта, привлечения учащихся к регулярным занятиям физической культурой и спортом, а также на формирование здорового образа жизни.