№ 1 мектеп-лицейінде Білім күні/В школе-лицей №1 Дeнь знаний.

№ 1 мектеп-лицейінде білім күнін мерекелеу қарсаңында Білім күнін мерекелеуге арналған салтанатты линейка және «Мектебім–мейірім мекені!» атты ашық сынып сағаттары өтті.

Өкінішке орай, биыл ауа-райы қолайсыз, суық болды, кейінірек жаңбыр жауды. Бірақ балалардың көңіл-күйі түскен жоқ, спорт залында орын болмады, мереке күні оқушылардың көңіл-күйін ештеңе бұза алмады

«Легенда» хореографиялық ұжымы ұлттық бимен салтанатты жиынды ашты, Бай мен Алдар-Көсе рөліндегі ғажайып кейіпкерлер балаларды қарсы алды, ғылым ғибадатханасына білімнің символдық кілтін табыс етті. Бірінші сынып оқушылары дәстүрлі тақпақ жолдарын оқып және № 1 мектеп-лицейінің вокалдық студиясының әндерін орындады.
Биылғы оқу жылында алғашқы қоңырау соғу құқығы 11-ші сыныптың түлегі Вражнов Андрей мен 1 «Е» сынып оқушысы Тлеугабылова Айланаға берілді.
Салтанатты сап түзеуден кейін барлығы осы оқу жылы алғашқы сабағы өткізілген кабинеттерге барды.
Жаңа оқу жылы баршамызға жемісті болсын, білімге, жаңалықтарға, шығармашылыққа және жетістіктерге толы болсын!

В школе-лицей №1 прошли торжественные линейки и открытые класссные часы «Мектебім–мейірім мекені!», посвященные празднованию Дню знаний.
К сожалению, погода в этом году не удалась, было холодно, а позже пошел дождь. Но ребята не унывали, в спортивном зале не было мест, ведь в этот праздничный день не что не сможет испортить им настроение.
Открыли торжественную линейку национальным танцем хореографический коллектив «Легенда», ребят поприветствовали сказочные персонажи Бай и Алдар-Косе вручив символический ключ знаний к храму науки. Традиционное чтение стихов от первоклассников и исполнение песен от вокальной студии школы-лицей №1.
Почетное право дать первый в этом учебном году звонок предоставилось выпускнику 11 класса Вражнову Андрею и ученице 1 «Е» класса Тлеугабыловой Айлане.
После линейки все отправились по кабинетам, где был проведен их первый урок в этом учебном году.
Пусть новый учебный год станет для всех плодотворным и богатым на знания, открытия, творчество и достижения!