2023 жылдың жұлдызды түлектеріне/звездный выпуск 2023 года

2023 жылы 21 маусым күні мектеп қабырғасында жалпы орта білім беру курсында аттестаттарды табыстау рәсімі өтті.

№1 мектеп-лицейінің 50 мектеп бітіруші түлегі салтанатты түрде жетілу аттестатын алды. Мерекеге мұғалімдер, алғаш білім берген ұстаздар мен қонақтар шақырылды. Кеш барысында мектеп директоры Сания Салимгалиевна Шарипова тарапынан түлектер мен ата-аналарға арналған көптеген жүрек жарды тілектер мен игі сөздер айтылды. Аттестаттарды табыстау кезінде, сөз сөйлеу барысында түлектер ұстаздарға, әкімшілікке, сынып жетекшілері Марина Ивановна Бондаренко мен Бибігүл Марденовна Мұхамедқалиеваға, ата-аналарға үлкен толқу мен қобалжу үстінде өз сүйіспеншіліктері мен ақ тілектерін білдірді. Мерекелік іс-шараға белсенді қатысқаны үшін, өлеңдер, әндері мен көңілді би дайындап, белсенділік танытқаны үшін ата-аналарға алғысымыз шексіз. 2023 жылдың жұлдызды түлектеріне сәт сапар тілейміз, қадамдарың оң болсын!

21 июня 2023 года в стенах школы прошла церемония, посвященная вручению аттестатов за курс общего среднего образования. 50 выпускников школы-лицей №1 получили в торжественной обстановке аттестаты зрелости. На праздник были приглашены учителя, первые учителя, гости. В течение вечера было сказано много напутствий и пожеланий выпускникам и родителям со стороны директора школы Шариповой Сании Салимгалиевны. При вручении аттестатов, при выступлении выпускники с трепетом, с любовью, с большим непередаваемым волнением обращались к нам, к учителям, администрации, к классным руководителям Бондаренко Марине Ивановне и Мухамедкалиевой Бибигуль Марденовне, родителям. Большую благодарность выражаем родителям за их активное участие, за стихотворения, песни и зажигательный танец. В добрый путь, наш звездный выпуск 2023 года.