Гитарада ойнаудың сынақ сабақтары/ Пробные уроки игры на гитаре

25.02.2023 ж. В. А. Шекетерді еске алуға арналған Ғылым күні аясында Музыка мұғалімі Дамир Талғатұлы Абаев гитарада ойнаудың сынақ сабақтарын өткізді.

Сабақтың бұл түріне 69 оқушы жазылып, 1-11 сынып аралығында 83 оқушы өз құралдарымен келді!!! Бұл іс-шараның мақсаты балалардың шығармашылық әлеуетін ашу болды. Оқушыларды мұғалім жас санаттарына бөлді және оқушылардың әр санаты үшін өзіндік музыкалық тапсырма болды. №1 мектеп педагогикалық еңбек ардагерлері бұл сабаққа да қатысты!

В рамках Дня Науки, посвященного памяти В.А. Шекетера 25.02.2023 г. учителем музыки Абаевым Дамиром Талгатовичем были проведены пробные уроки игры на гитаре. На данный вид занятия записалось 69 учащихся, а пришли со своими инструментами 83 ученика с 1 по 11 класс!!! Целью данного мероприятия было раскрытие творческого потенциала детей. Ученики были разделены педагогом на возрастные категории, и для каждой категории учащихся было свое музыкальное задание. Ветераны педагогического труда ШЛ №1 не удержались и тоже посетили данный урок!