Жаңа жыл 2023/ Новый год 2023

Жаңа жыл мерекесін тойлау қарсаңында №1 мектеп-лицейінде МАДС, 1-11 сыныптың оқушыларына арналған жаңа жылдық ертеңгіліктер ұйымдастырылды. Е.В.Куракинаның жетекшілігімен мектеп театр үйірмесінің ертегі кейіпкерлері оқушыларды құттықтады.

Мерекенің басты кейіпкерлері Аяз Ата мен Ақшақар жаңа жылдық шыршаны жағып, балаларды келе жатқан Жаңа жылмен құттықтады.
Аяз Ата шеберханасының жұмысы ұйымдастырылды, аталған шараға барлық сыныптар қатысты, мектеп фойесін, акт залын безендіру үшін қолөнер бұйымдарын жасады. 1-ші қабатта Д.Т. Каменов пен А. В.Мальцеваның жетекшілігімен суретке түсу аймағы безендірілді.

В преддверии празднования Нового года в школе-лицей №1 были организованы новогодние утренники для учащихся КПП, 1-11 классов. Учащихся поздравили сказочные персонажи из школьного театрального кружка под руководством Куракиной Е.В.
Главные герои праздника Дед Мороз и Снегурочка зажгли новогоднюю ёлку, поздравили ребят с наступающим Новым годом.
Была организована работа мастерской Дедушки Мороза, в которой приняли участие все классы, изготовив поделки для украшения фойе школы, актового зала, также была оформлена фотозона под руководством Каменова Д.Т. и Мальцевой А.В., на 1 этаже.