1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні мерекесі қарсаңында 23 қарашадан 27 қараша аралығында дайындалған жоспарға сәйкес бірқатаріс-шаралар өткізілді. Іс-шаралардың мақсаты - оқушылард ақазақстандық патриотизмді, бейбітшілікті, ұлттық келісімдіқ алыптастыру, сондай-ақ, балаларда Елбасы туралы түсініктерді тереңдету және кеңейту болды.

Мектеп оқушылары түрлі іс-шараларға белсенді қатысты. Апта ішінде сынып жетекшілер 1-11 сыныптар арасында зияткерлік ойындар мен сынып сағаттарын өткізді. Мектеп кітапханасында «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаев» атты кітаптар көрмесі рәсімделді,  кітаптаркөрмесінқашықтанқарауғаболады. Оқушылар, мұғалімдер мен ата-аналарҚазақстан Республикасының Тұңғыш Президентінің өмірбаяны жайында, оның саяси өмірі мен шығармашылығы туралы көптеген қызықты ақпараттаралды.

В преддверии праздника Дня Первого Президента Республики Казахстан, с 23 по 27 ноября было проведено ряд мероприятий, согласно подготовленному плану. Целью мероприятий является формирование у учащихся казахстанского патриотизма, миролюбия, национального согласия, углубление и расширение знаний представлений детей о Елбасы.

Учащиеся школы приняли активное участие в самых различных мероприятиях. В течении недели классными руководителями были проведены интеллектуальные игры и классные часы с 1-11 классах. В школьной библиотеке была оформлена книжная выставка «Н.А. Назарбаев – первый Президент РК» которую можно посетить в дистанционном формате. На которой учащиеся, педагоги и родители смогли узнать много интересной информации о биографии Первого Президента Республики Казахстан, его политической жизни и трудах.