14 қыркүйекте Қостанай қаласының" №1 мектеп-лицейінде " Денсаулық күні өтті.

14 қыркүйекте Қостанай қаласының" №1 мектеп-лицейінде " Денсаулық күні өтті. Ұйымдастырушылао ауа-райының , қатысушылардың көңіл-күйі керемет болғанын атап өтті.

Мектепте Денсаулық күні-жақсы көңіл-күй, спорт және денсаулық үшін көңілді мереке. Мектеп оқушылары бұл күнді спорттық жарыстарға қатысу, көңіл көтеру және таза ауада демалу үшін күтеді.

Денсаулық күнін жыл сайын өткізу біздің мектепте дәстүрге айналды. Бұл оқушыларға, мұғалімдерге, ата-аналарға денсаулықтың олардың өмірінде қаншалықты маңызды екенін түсіну үшін жасалады. Бүгінгі Денсаулық күніне барлығы: оқушылар, мұғалімдер, ата-аналар қатысты. Күн "Денсаулық күні" салтанатты хабарландыруымен басталды. Содан кейін оқушылар сынып жетекшілерімен бірге спорттық эстафета кезеңдеріне өтті. Мұнда мектеп оқушылары жылдамдықпен, ептілікпен және ұйымшылдықпен жарысатын көптеген қызықты жарыстар болды. Нәтижесінде достық жеңіске жетті және барлық қатысушылар жаңа оқу жылына сергектік пен шымырлық алды. Біздің белсенді ұстаздарымызға алғысымызды білдіреміз! Мереке сәтті өтті!

14 сентября в «Школе-Лицей №1» города Костанай прошёл День Здоровья. Организаторам невероятно повезло и с погодой, и с участниками, и с настроением, которое в этот день у всех было на высоте.

День здоровья в школе – это весёлый праздник хорошего настроения, спорта и здоровья. Школьники очень ждут этот день, чтобы поучаствовать в спортивных соревнованиях, порезвиться и подышать свежим воздухом.

Ежегодное проведение Дня Здоровья стало традицией в нашей школе. Он проводится для того, чтобы ученики, учителя, родители могли понять, как много значит здоровье в их жизни. В этот день школа будто оживает, ведь были задействованы все: учащиеся, педагоги, родители. День начался с линейки, торжественного объявления «Дня Здоровья». Затем ученики совместно с классными руководителями прошли на этапы спортивных эстафет. Здесь было много увлекательных соревнований, где школьники с энтузиазмом состязались в скорости, ловкости и сплочённости. В результате победила дружба, а все участники получили заряд бодрости и здоровья на новый учебный год. Хотим сказать спасибо нашим инициативным педагогам– праздник удался!

Қазақстанда қыркүйектің әр екінші жексенбісінде "Отбасы күні"атап өтіледі. Бұл мереке 2013 жылы республика мерекелерінің тізіміне енгізілген.
№1 мектеп-лицейінде Денсаулық күні аясында "Отбасы-мақтанышым" акциясы өтті. Педагогтар, балалар мен ата-аналар спорттық сауықтыру эстафетасына қатысты.

В Казахстане каждое второе воскресенье сентября празднуется «День семьи». Этот праздник включен в перечень праздников республики в 2013 году.
В школе-лицее №1 в рамках Дня здоровья прошла акция «Отбасым – мақтанышым». Педагоги, дети и родители приняли участие в спортивной оздоровительной эстафете.