«Біртұтас тәрбие».

Құрметті достар!

Біз жаңа 2024-2025 оқу жылын бастаймыз және "Біртұтас тәрбие"тәрбие бағдарламасы туралы еске саламыз.
Біз "Аптаның дәйексөзі" жаңа жобасын жүзеге асырудамыз-бұл мақал-мәтелдер, нақыл сөздер, халық даналығы, мазмұны бүкіл ұйымның оқу және оқудан тыс іс-әрекетін ынталандырушы ретінде қызмет ететін көрнекті тұлғалардың сөздері.
№ 1 мектеп-лицейде біз оқу аптасын "Білім - қымбат қазына, қанағат тұтпа азына" деген дәйексөзден бастаймыз,бұл сөздің авторы қазақ ақыны және аудармашы, әдебиеттанушы, балалар жазушысы Мұзафар Әлімбаев.

Дорогие друзья!

Мы начинаем новый 2024-2025 учебный год и напоминаем о программе воспитания «Біртұтас тәрбие».
Мы запускаем новый проект «Цитата недели»-это пословицы, поговорки, народные мудрости, изречения выдающихся личностей, содержание которых служит лейтмотивом учебной и внеучебной деятельности всей организации.
В школе-лицее №1 мы начинаем учебную неделю с цитаты «Білім- қымбат қазына, қанағат тұтпа азына», автором которого является казахский поэт и переводчик, литературовед, детский писатель Мұзафар Әлімбаев