«Кәсіптік бағдар беру жұмысы»/ «Профориентационная деятельность»

№1 мектеп-лицейінің 10-сынып оқушылары «Мирас» мәдениет үйі базасындағы Қорғаныс Министрінің орынбасары генерал-лейтенант С.Б.Камалетдиновтың қатысуымен өткен әскери-патриоттық имидждік жұмыс бойынша іс-шараға қатысты.

Білім беруді дамытудың қазіргі кезеңіне тән белгілердің бірі азаматты тәрбиелеу, көпұлтты қоғамға, қазақстандық патриотизмге сәйкес келетін құндылықтар мен қатынастар жүйесін қалыптастыру болып табылады.

Патриоттық тәрбие-бұл оқушылардың, біздің балаларымыздың бойында жоғары патриоттық сананы, өз Отанына деген адалдық сезімін, азаматтық борышын және Отанды қорғау мүддесі бойынша конституциялық міндеттерді орындауға дайындық қабілеттерін қалыптастыру.

Учащиеся 10 класса школы-лицей №1 на базе Дома культуры «Мирас», приняли участие в мероприятие по военно-патриотической имиджевой работе с участием заместителя Министра обороны генерал-лейтенанта Камалетдинова С.Б.

Одной их характерных черт современного этапа развития образования является воспитание гражданина, формирование системы ценностей и отношений, соответствующих многонациональному обществу, казахстанскому патриотизму.

Патриотическое воспитание – это формирование у учащихся, наших ребят, высокого патриотического сознания, чувства верности своему Отечеству, готовности к выполнению гражданского долга и конституционных обязанностей по защите интересов Родины.