Ата-аналар жиналысы/ Родительское собрание

2023 жылы 29 наурызда №1 мектеп-лицейінде «Үндестік» ата-аналар қоғамымен өзара әрекет ету бойынша облыстық жобаны жүзеге асыру және тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес 2-ші ауысымның оқушыларына арналған ата-аналар жиналысы өтті.

Ата-аналар жиналыс барысында оқушылардың III тоқсандағы оқу үлгерім қорытындыларымен және IV тоқсанға арналған жоспарлармен таныстырылды.

Ата-аналар жиналысының қорытындысы бойынша әрбір ата-ана өз баласының оқу-тәрбие үрдісіне қатысты көкейтесті сұрақтарына жауап алды.

29 марта 2023 в школе-лицей №1 согласно воспитательному плану работы и реализации областного проекта по взаимодействию с родительской общественностью «Үндестік» прошли классные родительские собрания для учащихся 2-ой смены.

На собраниях родителей ознакомили с итогами успеваемости учащихся за III четверть, и планах на IV четверть.

По итогам родительского собрания, каждый родитель получил ответ на актуальные вопросы учебно-воспитательного процесса своего ребенка.