Математикадан мектеп олимпиада/ Олимпиада по математике

В. А. Шекетерді еске алуға арналған Ғылым күні аясында 25.02.2023 ж. 2, 3, 4 сынып оқушылары арасында "Ғылым күні" аясында математикадан мектеп олимпиадасы өтті. Олимпиадаға 2 сыныптың 19 оқушысы, 3 сыныптың 18 оқушысы және 4 сыныптың 18 оқушысы қатысты.

Олимпиада қорытындысы бойынша 2-сыныптар арасында жүлделі орындар: І орын - Усольцева Вероника (2 "В"), ІІ орын - Алданыш Али (2 "А") және Саитов Карим (2 "А"), ІІІ орын – Абилова Раяна (2 "А") және Исмагулов Әлібек (2 "Б"). 3-сыныптардың қатарында жүлделі орындар: І орын - Перфилов Платон (3 "А"), ІІ орын - Костин Матвей (3 "Д"), ІІІ орын - Назаров Александр (3 "Е"), ІV орын - Климин Савва (3 "Г") және Шаймерденова Инзара (3 "Б"). 4-сыныптардың қатарында жүлделі орындар: І орын - Бунхоев Әмірхан (4 "А") және Быков Павел (4 "А"), ІІ орын – Саксин Дмитрий (4 "Г"), ІІІ орын – Румянцев Елисей (4 "Б") және Қадыров Омар (4 "").

В рамках Дня Науки, посвященного памяти В.А. Шекетера 25.02.2023 г. прошла школьная олимпиада по математике в рамках проведения «Дня науки»  среди учащихся 2, 3, 4 классов. В олимпиаде приняли участие 19 учащихся 2-х классов, 18 учащихся 3-х классов и 18 учащихся 4-х классов. По итогам олимпиады среди параллели 2-х классов призовые места заняли: І место - Усольцева Вероника (2 «В»), ІІ место - Алданыш Али (2 «А») и Саитов Карим (2 «А»), ІІІ место – Абилова Райяна (2 «А») и Исмагулов Алибек (2 «Б»). Среди параллели 3-х классов призовые места:  І место - Перфилов Платон (3 «А»), ІІ место - Костин Матвей (3 «Д»), ІІІ место - Назаров Александр (3 «Е»), ІV место - Климин Савва (3 «Г») и Шаймерденова Инзара ( 3 «Б»). Среди параллели 4-х классов призовые места заняли: І место - Бунхоев Амирхан (4 «А») и Быков Павел (4 «А»), ІІ место – Саксин Дмитрий (4 «Г»), ІІІ место – Румянцев Елисей (4 «Б») и Кадыров Омар (4 «В»).