Информатика пәнінен олимпиада/ Олимпиаде по информатике

В. А. Шекетерді еске алуға арналған Ғылым күні аясында 25.02.2023 ж. информатика пәнінен мектеп олимпиадасына 6-9 сыныптардың 17 оқушысы қатысты.

Олимпиада бағдарламалауға деген қызығушылықты ояту және бағдарламалау саласындағы қабілетті және қызығушылық танытқан оқушыларды анықтау мақсатында өткізілді. Оқушылар python ортасындағы сыныпқа байланысты әр түрлі қиындықтағы олимпиадалық бағдарламалау есептерін шешті. Олимпиада жүлдегерлері 1 орын – Солодкий Максим (8 "Б"), 2 орын - Ильясов Ибрагим (7 "Г"), 3 орын - Досполов Даниал (7 "Г").

В рамках Дня Науки, посвященного памяти В.А. Шекетера 25.02.2023 г. в школьной Олимпиаде по информатике приняли участие 17 учащихся 6-9 классов. Олимпиада проводилась с целью пробуждения интереса к программированию и выявления способных и заинтересованных учащихся в области программирования. Учащиеся решали задачи олимпиадного программирования разной степени сложности в зависимости от класса в среде python. Призерами олимпиады стали учащиеся 1 место - Солодкий Максим (8 «Б»), 2 место - Ильясов Ибрагим (7 «Г»), 3 место - Досполов Даниал (7 «Г»).