Өткен апта эстетикалық цикл мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігіне арналды/ Неделя посвященная методическому объединению учителей эстетического цикла

№1 мектеп-лицейде өткен апта эстетикалық цикл мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігіне арналды. Апта бойы көркем еңбек мұғалімдері И.В.Алексеева, А.В.Мальцева, Д.Т.Каменов және музыка мұғалімдері Л.Г.Остапенко, Д.Т.Абаев мектеп мұғалімдеріне ашық сабақ берді.

Бірінші қабатта қолөнер көрмесі ұйымдастырылды. Бұл көрмеде 8-сынып оқушылары ұлттық бас киімдер, 7-сынып оқушылары городецкий қолтаңбасын, 6-сынып оқушылары тоқыма секілді өз жұмыстарын ұсынды. Сонымен қатар, аталған көрмеден 5, 9 және 11-сынып оқушыларының жұмыстарын көруге болады.
Апта аясында 8 «Б» сыныбының оқушысы Гессель Каринаның жеке көрмесі өтті.
Үзіліс уақытында технология кабинетіне келіп, көркем еңбек сабақтарында техника қауіпсіздік ережелері бойынша сұрақтарға жауап берген оқушыларға тәтті сыйлық таратылды.

Минувшая неделя в школе-лицее №1, была посвящена методическому объединению учителей эстетического цикла. В течение всей недели учителя художественного труда - Алексеева И.В., Мальцева А.В., Каменов Д.Т и учителя музыки Остапенко Л.Г., Абаев Д.Т., Сейіт А.М давали открытые уроки для преподавателей школы.
На первом этаже была оформлена выставка поделок, где представили свои работы - национальные головные уборы- ученицы 8 классов, досточки с городецкой росписью -ученицы 7 классов, вязание-ученицы 6 классов, а так же можно было увидеть работы учеников и учениц 5, 9 и 11 классов.
В рамках недели прошла персональная выставка ученицы 8 "Б" класса, Гессель Карины.
На переменах можно было прийти в кабинет технологии, ответить на вопросы по правилам техники безопасности на уроках художественного труда и получить сладкий приз.