№1 мектеп-лицейінің «Диссонанс» пікірсайыс клубы/ Дебатный клуб «Диссонанс» школы-лицей №1

№1 мектеп-лицейінің «Диссонанс» пікірсайыс клубы Қостанай автожол колледжінің командасымен @kkat_edu.kz бірлескен ойын өткізді.      №1 мектеп-лицейінің «Диссонанс» пікірсайыс клубы Қостанай автожол колледжінің командасымен @kkat_edu.kz бірлескен ойын өткізді. «Ұшқыр ой алаңы» жалпыұлттық жобаны жүзеге асырып,  пікірсайыс қозғалысын насихаттап қана қоймай, сонымен қатар, колледждер, ЖОО және ҒӨБ тәжірибе алмасу бойынша серіктестік өзара қарым-қатанысты көздейді. Достық кездесу барысында спикерлер тәжірибе алмасып, өте қызықты және ерекше резолюциялар ойнады. Клубтың қатысушылары өздерін тек қатысушы ретінде ғана емес, төрешілер ретінде де сынап көрді. Кездесу соңында белсенді қатысқаны үшін барлық қатысушыларға грамоталар табысталып, марапатталды.

Дебатный клуб «Диссонанс» школы-лицей №1 с играл с командой Костанайского автодорожного колледжа @kkat_edu.kz.
Реализация общенационального проекта «Ұшқыр ой алаңы» предусматривает не только популяризацию дебатного движения, но и широкое партнерское взаимодействие по обмену опытом с колледжами, ВУЗами и НПО.
В ходе дружеской встречи спикеры обменивались опытом, играли на очень интересные и необычные резолюции. Участники клуба попробовали себя не только в роли участников, но и в роли судей. В завершении встречи всем участникам были вручены грамоты за активное участие.