"Күз аруы-2022"

Күзгі демалыс қарсаңында №1 мектеп-лицейінде 8-11 сынып оқушылары арасында «Күз аруы-2022» атты  сұлулық және дарындылық байқауы өтті.  «Күз аруы -2022» атағы үшін 13 қатысушы бақ сынасты. Қатысушылар «Визиттік карточка», «Дефиле», өзінің аспаздық шеберліктерін көрсету, зияткерлік викторина барысында өзін таныту, сондай-ақ, қазылар алқасына және қатысушыларға шығармашылық қабілеттерін көрсету секілді бірқатар күрделі кедергілерден өтті.  Cынақтfhlfy сүрінбей өтіп 8 «В» сынып оқушысы Елизавета Воронова «Мисс очарование» номинациясына ие болды, 9 «Б» сынып оқушысы Валерия Гоманға «Мисс грация» атағы, 8 «Д» сынып оқушысы София Чумакқа «Мисс элегантность», 9 «Д» сынып оқушысы Сабина Агайдароваға «Мисс нежность» номинациялары берілді. 10 «А» сынып оқушысы Валерия Махмудова  «Күз аруы-2022» байқауының жеңімпазы атанып,  тәждің иегері болды.

В канун осенних каникул в школе-лицей №1 прошел конкурс ума, красоты и таланта «Қүз аруы-2022» среди учащихся 8-11 классов.
За звание «Мисс осень -2022» боролись 13 конкурсанток. Участницам предстояло пройти ряд препятствий, среди которых «Визитная карточка», «Дефиле», продемонстрировать своё кулинарное мастерство, проявить себя в интеллектуальной викторине, а также представить на суд жюри и участникам творческие способности.
В нелегкой борьбе в номинации «Мисс очарование» одержала победу Воронова Елизавета ученица 8 «В» класса, звание «Мисс грация» присвоено Гоман Валерии ученице 9 «Б» класса, «Мисс элегантность» Чумак Софии ученица 8 «Д» класса, «Мисс нежность» Агайдарова Сабина ученица 9 «Д» класса.
Обладательницей короны и звание «Қүз аруы-2022» стала ученица 10 «А» класса Махмудова Валерия.