Не? Қашан? Қайда? форматында зияткерлік ойын/интеллектуальная игра в формате Что? Где? Когда?

2022 жылғы 21 қазанда 5-ші сыныптың оқушылары арасында Не? Қашан? Қайда? форматында зияткерлік ойын өткізілді. Бұл ойын Қазақстанға деген Отан сүйгіштік сезімді және өзінің көпұлтты Отанына деген мақтаныш сезімін тәрбиелеу мақсатында «Қазақстан Республикасының облыстар шеруі» атты акцияға орай өткізілді.

5-ші сыныптың оқушылары Қазақстан жайында, (еліміздің шекаралары, халқы, физикалық картасы, Мәдени мұрасы, белгілі тұлғалары) туралы білімдерін көрсетті
Ойынды «Өлкетану» үйірмесінің жетекшісі Б.М.Аубакирова мен 10 «А» сынып оқушылары дайындады. Ойында - музыкалық үзіліс, конвертте сұрақтар, зырылдауық және балаларды таңқаларуға арналған «Қара жәшік» секілді ойынның барлық элементтері қамтылған. Барлық сұрақтар «Менің Қазақстаным» тақырыбына сәйкес келді. І-ші орынға ие болған командалар грамоталармен марапатталды.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

21 октября 2022 года среди учащихся 5-ых классов проведена интеллектуальная игра в формате Что? Где? Когда?. Данная игра была приурочена к акции «Параду областей Республики Казахстан» с целью воспитания патриотических чувств к Казахстану и гордости за свою многонациональную Родину.
Учащиеся 5-ых классов показали знания о Казахстане (границы, население, физическая карта, культурное наследие, известные личности).
Игру подготовили: руководитель кружка «Краеведение» Аубакирова Б.М. и учащиеся 10 «А» класса. В игре были все элементы игры -музыкальная пауза, вопросы в конвертах, волчок и на удивление детям «Черный ящик». Все вопросы соответствовали теме «Мой Казахстан». Команды были награждены грамотами за 1 место.