«Ар-ұят және ар-ұжданмен өмір сүру» /«Жить по совести и чести»

Азаматтық құқықтық сана және құқық бұзушылықтың алдын алу айлығы аясында құқықтық сананы тәрбиелеу, құқықтық мәдениетті арттыру мақсатында 8-ші сыныптар арасында «Ар-ұят және ар-ұжданмен өмір сүру» атты дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелдің жұмысына орыс тілінің мұғалімі И.А.Жайворонко, Қазақстан тарихының мұғалімі Ю.А.Поздняков, сондай-ақ, құқық кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының кандидаты Р.Г.Нурмагамбетов, Челябі мемлекеттік университетінің студенттері А.Шур мен Л.Бондарчук қатысты. Дөңгелек үстелдің тақырыбы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелерін және оның алдын алу әдістерін талқылауға бағытталған.

В рамках месячника гражданского правосознания и профилактики правонарушений среди 8-ых классов проведен круглый стол «Жить по совести и чести», с целью воспитания правового сознания, повышения правовой культуры. В работе круглого стола принимали участие Жайворонко И.А., учитель русского языка, Поздняков Ю.А., учитель истории Казахстана, а также Нурмагамбетов Р.Г., профессор кафедры права, кандидат юридических наук вместе со студентами Челябинского государственного университета Щур А. и Бондарчук Л. Тематика круглого стола была направлена на обсуждение проблем противодействия коррупции и методам ее предупреждения.