Эвакуациялық жаттығулар/Эвакуационная тренировка

Қостанай қаласының әкімі және азаматтық қорғаныс басшысымен бекітілген 2022 жылы Қостанай қаласының нысандарында кешенді және тактикалық-арнайы оқу - жаттығуларды, объектілік жаттығуларды өткізу жоспарына сәйкес 2022 жылғы 15 қыркүйек күні Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің №1 мектеп-лицейі» КММ ғимаратында «№1 мектеп-лицейінде өрт шыққан жағдайда. оқытушылар құрамы мен оқушылардың іс-әрекеттері» тақырыбында эвакуациялық жаттығулар өткізілді.

В соответствии с Планом проведения комплексных и тактико-специальных учений, объектовых тренировок на объектах г. Костанай в 2022 году, утвержденного начальником гражданской обороны - акимом города Костанай, 15 сентября 2022 года в КГУ «Школа-лицей №1 отдела образования города Костаная» проведены эвакуационные тренировки на тему: «Действия преподавательского состава и учащихся при возникновении пожара в КГУ «Школа-лицей №1 отдела образования города Костаная».