№1 мектеп-лицейінің ұжымында Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К.Тоқаевтың Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауы талқыланды./В коллективе школы-лицей №1 прошло обсуждение ежегодного Послания Президента Республики Казахстан Токаева К.К.

Айта кету керек, дәл осы Балалар жылында Мемлекет басшысы «Балаларға арналған Ұлттық қор» жаңа бағдарламасына бастамашылық етті, сондай-ақ, жоғары оқу орынында білім алу үшін мемлекеттік гранттар бөлетін болады және есте қаларлығы инвестициялық кірістен балалардың есеп шотына 18 жасқа дейін ақша жинақталатын болады, балалар ол ақшаны кәмелетке, яғни 18 жасқа толғанда үй сатып алуға жұмсай алатын болады.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

В коллективе школы-лицей №1 прошло обсуждение ежегодного Послания Президента Республики Казахстан Токаева К.К. народу Казахстана.
Необходимо отметить, что именно в Год детей Глава государства инициирует, новую программу «Национальный фонд для детей», также будут выделять государственные гранты для обучения на высшем образовании и самое примечательное детям будут открывать счета, где до 18 лет будут копиться деньги с инвестиционных доходов, который они по достижению 18 лет смогут потратить на покупку жилья.