«Өмірге қолыңды соз!»/«Протяни руку жизни!»

Кәмелеттік жасқа толмағандар мен олардың ата - аналарын Облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру мақсатында 2022 жылғы 1 маусым күні директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарының басшылығымен, мектептің педагог-психологы және еріктілер тобының қатысуымен қаланың орталық алаңында «Өмірге қолыңды соз!» атты акция өткізілді. Акция барысында буклеттер мен парақшалар таратылды, сондай-ақ мектеп психологы мен мектептің еріктілер тобының қатысуымен флешмоб ұсынды.
#1маусым2022  @Петренко Е.А.

*                        *                        *                        *

С целью информирования несовершеннолетних и их родителей об областном Центре психологической поддержки 1 июня 2022 года под руководством зам. директора по ВР с участием педагога- психолога и волонтеров школы на центральной площади города была проведена акция «Протяни руку жизни!». В ходе акции были розданы буклеты и листовки , а также психологом школы с участием волонтеров школы был представлен флешмоб.
#1июня2022 @Петренко Е.А.