Соңғы қoңырау 2022/Поcледний звонок 2022

25 мамырда «Соңғы қоңырау» мерекесіне арналған салтанатты линейка өтті.

Іс-шараға 9-шы, 11-ші сыныптың түлектері, 1-ші, 10-шы сыныптың оқушылары, мұғалімдер, ата-аналар, шақырылған педагогикалық еңбек ардагерлері, қонақтар: Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының мектепке дейінгі және жалпы орта білім беруді дамыту бөлімінің басшысы Карлыга Амангельдиновна Исмурзина, физика-математика ғылымдарының кандидаты, профессор Федор Федорович Майер, Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің стратегия және білім сапасының мониторингі бөлімінің басшысы қатысты. Іс-шара барысында бірінші сыныптың оқушылары түлектерге арнап құттықтау сөздерін айтты, жылы лебіздерін білдірді және өлең жолдарын арнады. Ән шырқап,  әдемі мектеп вальсін билеген түлектердің қойылымы өте әсерлі болды. Ата-аналар осы қатардағы балалармен жұмыс жасаған барлық мұғалімдер мен сынып жетекшілер тарапына алғыс айтып және жылы лебіздерін білдірді.

25 мая прошла торжественная линейка, посвященная празднику «Последнего звонка». На мероприятии присутствовали выпускники 11, 9-х классов, обучающиеся 1,10 классов, учителя, родители, приглашенные ветераны педагогического труда, гости Исмурзина Карлыга Амангельдиновна, руководитель отдела развития дошкольного и среднего общего образования Управления образования акимата Костанайской области, Майер Федор Федорович, кандидат физико-математических наук, профессор, начальник отдела стратегии и мониторинга качества образования Костанайского регионального университета имени Ахмета Байтурсынова. На мероприятии со словами поздравления, напутствия и именными стихотворениями выступили первоклассники, пели песни и очень трогательным было выступление выпускников, которые исполнили очень красивый школьный вальс. От родителей сказаны слова благодарности в адрес всех педагогов и классных руководителей, которые работали с данными детьми.